Kongres Ruchów Miejskich

Kongres Ruchów Miejskich, to długoterminowe, oddolne i dobrowolne porozumienie kilkudziesięciu lokalnych organizacji społecznych z ponad dwudziestu polskich miast. Działamy na rzecz dobrego życia w mieście, miasta zielonego, demokratycznie zarządzanego i sprawiedliwego. To jakie są, i mogą być nasze miasta nie zależy jednak tylko od działań lokalnych władz i mieszkańców. W wielu dziedzinach to ogólnokrajowe regulacje prawne, prowadzone polityki, funkcjonujące instytucje utrudniają zrównoważony rozwój miast, prospołeczny i sprawiedliwy. Zorganizowaliśmy się więc po to, by takie bariery wspólnie przezwyciężać.

Kongres Ruchów Miejskich zatrudni osobę zajmującą się komunikacją i promocją

01 wrzesień 2023

Na potrzeby realizacji projektu pn. „Zielona rewolucja – energetyka obywatelska w małych i średnich miastach”, Kongres Ruchów Miejskich poszukuje osoby, która zaopiekuje się działaniami komunikacyjnymi i promocją.

 Celem ww. projektu jest ożywienie i wzmocnienie idei oddolnego organizowania się poprzez animację sześciu społeczności energetycznych w małych i średnich miastach w Polsce i zwiększenie ich wpływu na polityki lokalne.

ZADANIA

Prowadzenie działań komunikacyjno-promocyjnych w projekcie pn. „Zielona rewolucja – energetyka obywatelska w małych i średnich miastach”, obejmujących:

 1. Opracowanie i wdrożenie strategii kampanii promocyjnej w projekcie.
 2. Tworzenie materiałów graficznych.
 3. Stały kontakt i wsparcie komunikacyjno-promocyjne inicjatyw energetycznych.
 4. Wysoka inicjatywa własna w prowadzeniu aktywnej komunikacji działań projektowych w mediach społecznościowych.
 5. Tworzenie treści dla mediów tradycyjnych, social mediów i stron internetowych.
 6. Realizacja ewaluacji po zakończeniu działań w ramach rozwoju instytucjonalnego.
 7. Inne zadania komunikacyjno-promocyjne zlecone przez Koordynatora projektu.

WYMAGANIA

 1. Wykształcenie wyższe.
 2. Doświadczenie w planowaniu i prowadzeniu działań promocyjnych.
 3. Doświadczenie w pracy ze społecznością lokalną.
 4. Doświadczenie w pracy międzysektorowej (NGO – JST – Biznes).
 5. Sprawne posługiwanie się pakietem Ms Office, aplikacjami Google Drive, WhatsApp.
 6. Umiejętność tworzenia grafik.
 7. Duża samodzielność i dobra organizacja pracy.
 8. Elastyczność w sytuacjach trudnych.

Dodatkowym atutem będzie:

 1. Doświadczenie w pracy/uczestnictwie w projekcie finansowanym jest przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele.
 2. Znajomość tematyki energetyki obywatelskiej.

OFERTA

 1. Umowa zlecenie w wymiarze 40 godzin/m-c w okresie wrzesień 2023 – kwiecień 2024.
 2. Wynagrodzenie 2200 złotych brutto brutto. Podana kwota zawiera koszty pracodawcy.
 3. Praca zdalna.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie portfolio zawierającym pracę w projektach do Koordynatora projektu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 8 września 2023 r.  W tytule e-maila prosimy wpisać „Promocja inicjatyw energetycznych – aplikacja”.

Realizowane w ramach projektu pn. „Zielona rewolucja – energetyka obywatelska w małych i średnich miastach” i finansowane jest przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Związek Stowarzyszeń Kongres Ruchów Miejskich z siedzibą w Gdańsku 80-236, Aleja Grunwaldzka 5, NIP 7792461630, oraz Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej, Ośrodek Regionalny w Zielonej Górze, al. Niepodległości 16/9, 65-048 Zielona Góra, KRS: 0000052000, NIP: 5220001895, REGON: 00200603, dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Specjalista_ka ds. komunikacji i promocji w ramach projektu Zielona rewolucja -- energetyk a obywatelska w małych i średnich miastach finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/na o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

 

Belka z logo

 

Adres korespondencyjny:
Związek Stowarzyszeń KONGRES RUCHÓW MIEJSKICH
80-236 Gdańsk, Aleja Grunwaldzka 5 
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Konto bankowe: 76 1600 1462 1887 8924 3000 0001
NIP: 779 246 16 30