WESPRZYJ NAS!

Możecie przekazać na nasze konto dowolną darowiznę pieniężną, którą można odliczyć od podstawy opodatkowania podatkiem dochodowym. Możecie również zaproponować inną formę współpracy zgodną z profilem działalności prowadzonej przez Państwa i Kongres Ruchów Miejskich. Przystąpimy do każdej inicjatywy podejmowanej na rzecz poprawy jakości życia w polskich miastach.

Możecie przekazać na nasze konto dowolną darowiznę pieniężną, którą można odliczyć od podstawy opodatkowania podatkiem dochodowym.

 

Konto BNP Paribas Bank Polska SA, Oddział w Poznaniu
Rachunek nr 76 1600 1462 1887 8924 3000 0001
Tytułem „Darowizna na cele statutowe”.

MOŻECIE ZAWRZEĆ Z NAMI UMOWĘ BARTEROWĄ.

W ramach zawartej umowy barterowej zobowiążemy się do świadczenia usług reklamowych w postaci umieszczenia różnych nośników reklamujących Państwa firmę na naszych nośnikach reklamowych: stronie internetowej oraz podczas organizowanych przez nas imprez miejskich.

MOŻECIE PODAROWAĆ USŁUGĘ (DORADZTWO, EKSPERTYZĘ, SZKOLENIA).

W ramach prowadzonej przez Was działalności możecie przekazać nam swoją wiedzę. Nieodpłatnie zorganizować szkolenie lub cykl szkoleń, wykonać dla nas ekspertyzę, wydać opinię, wesprzeć szkoleniowo nasze organizacje członkowskie.

WOLONTARIAT
Poprzez wolontariat możecie wesprzeć nas w organizacji spotkań, kongresów, konferencji jak również wydarzeń kulturalnych, społecznych, edukacyjnych realizowanych przez nasze Stowarzyszenie.
MOŻECIE PRZEKAZAĆ 1 GROSZ, 10 GROSZY, 20 GROSZY LUB 1 ZŁ OD KAŻDEJ SPRZEDANEJ PRZEZ SIEBIE RZECZY CZY USŁUGI
W ramach prowadzonej przez Państwo działalności możecie przekazywać na nasze konto minimalną kwotę od każdej sprzedawanej rzeczy czy usługi. W zamian my weźmiemy czynny udział w promocji Waszych produktów.
MOŻECIE SAMI ZAPROPONOWAĆ FORMĘ WSPÓŁPRACY
Możecie również zaproponować inną formę współpracy zgodną z profilem działalności prowadzonej przez Państwa i Kongres Ruchów Miejskich. Przystąpimy do każdej inicjatywy podejmowanej na rzecz poprawy jakości życia w polskich miastach.
Informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres korespondencyjny:
Związek Stowarzyszeń KONGRES RUCHÓW MIEJSKICH
80-236 Gdańsk, Aleja Grunwaldzka 5 
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Konto bankowe: 76 1600 1462 1887 8924 3000 0001
NIP: 779 246 16 30