Kongres Ruchów Miejskich

Kongres Ruchów Miejskich, to długoterminowe, oddolne i dobrowolne porozumienie kilkudziesięciu lokalnych organizacji społecznych z ponad dwudziestu polskich miast. Działamy na rzecz dobrego życia w mieście, miasta zielonego, demokratycznie zarządzanego i sprawiedliwego. To jakie są, i mogą być nasze miasta nie zależy jednak tylko od działań lokalnych władz i mieszkańców. W wielu dziedzinach to ogólnokrajowe regulacje prawne, prowadzone polityki, funkcjonujące instytucje utrudniają zrównoważony rozwój miast, prospołeczny i sprawiedliwy. Zorganizowaliśmy się więc po to, by takie bariery wspólnie przezwyciężać.

Webinarium: NIEMAPA – narzędzie zmiany społecznej

27 luty 2022

Na kolejne webinarium Kongresu Ruchów Miejskich zapraszamy we wtorek, 1. marca br. o godz. 18:00.

Małgosia Żmijska i Joanna Studzińska z kolektywu Mamy Projekt opowiedzą o NIEMAPIE – serii kreatywnych przewodników po miastach. Zobaczymy jak, dzięki ko-kreacji i współpracy profesjonalistów, można stworzyć przewodnik, który otwiera oczy, pozwala odkrywać, zachęca do spacerów i buduje podstawę do zmian społecznych. Porozmawiamy o tym, jak miasta mogą wykorzystywać wydawnictwa do głębokich działań i zaprosimy do wspólnej dyskusji nad tym jak NIEMAPA może służyć do inicjowania działań społecznych.

Link: https://kongresruchowmiejskich.clickmeeting.com/niemapa-narzedzie-zmiany-spolecznej

ID wydarzenia: 317-448-214

Adres korespondencyjny:
Związek Stowarzyszeń KONGRES RUCHÓW MIEJSKICH
80-236 Gdańsk, Aleja Grunwaldzka 5 
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Konto bankowe: 76 1600 1462 1887 8924 3000 0001
NIP: 779 246 16 30