Wiceprzewodnicząca Stowarzyszenia Miasto Jest Nasze. W MJN działa od 2017 r. - zaangażowana w inicjatywy związane z prawami pieszych oraz bezpieczeństwem ruchu drogowego. Współorganizowała dwa marsze „Pieszej Masy Krytycznej” oraz Warszawski Festiwal Drzew Drzewarszawa. W MJN udziela się głównie w obszarze jakości powietrza i ochrony środowiska oraz w tematyce zrównoważonego transportu.
1 czerwca weszły w życie ważne i oczekiwane zmiany w kodeksie drogowym. Rząd spełnił dwa z czterech postulatów, które proponowało Stowarzyszenie Miasto Jest Nasze w kampanii społecznej „Chodzi o życie”.
Obecność wyznawców różnych religii w miastach jest widoczna w kilku obszarach życia społecznego. Świątynie, kościoły, zbory i cmentarze, to miejsca sfery sacrum w miejskim krajobrazie. Jednak są również przestrzenie wspólne, co do zasady neutralne wyznaniowo. Relacje między wyznawcami różnych religii często są trudne, stąd wyzwaniem jest otwarta polityka władz samorządowych wobec wszystkich legalnie działających i zarejestrowanych związków wyznaniowych na terenie gminy/miasta.