Kongres Ruchów Miejskich

Kongres Ruchów Miejskich, to długoterminowe, oddolne i dobrowolne porozumienie kilkudziesięciu lokalnych organizacji społecznych z ponad dwudziestu polskich miast. Działamy na rzecz dobrego życia w mieście, miasta zielonego, demokratycznie zarządzanego i sprawiedliwego. To jakie są, i mogą być nasze miasta nie zależy jednak tylko od działań lokalnych władz i mieszkańców. W wielu dziedzinach to ogólnokrajowe regulacje prawne, prowadzone polityki, funkcjonujące instytucje utrudniają zrównoważony rozwój miast, prospołeczny i sprawiedliwy. Zorganizowaliśmy się więc po to, by takie bariery wspólnie przezwyciężać.

Ogłoszenie w sprawie zatrudnienia specjalisty ds fundrisingu

03 marzec 2020
Ogłaszamy nabór otwarty na osobę/organizację od fundraisingu

Kongres Ruchów Miejskich poszukuje wsparcia w prowadzeniu działań fundraisingowych. Nawiążemy długofalową współpracę z osobą, organizacją lub firmą, która ma już w swoim doświadczeniu co najmniej 3 działania fundraisingowe zakończone sukcesem. W ramach współpracy oczekujemy zaplanowania i wdrożenia działań fundraisingowych mających na celu pozyskanie co najmniej 40 000 zł w 2020 r. 

Celem współpracy jest także optymalizacja i wdrożenie narzędzi ułatwiających automatyzację działań fundraisingowych w przyszłości. Zależy nam na zbudowaniu mechanizmu uczenia się przez doświadczenie - realizowanym działaniom fundraisingowym musi towarzyszyć element edukacyjny, z którego będą mogły skorzystać organizacje członkowskie KRMu (np. w formie warsztatów, webinariów, filmów instruktażowych lub podręczników sprofilowanych na organizacje związane z ruchami miejskimi). Oferujemy bazowe wynagrodzenie, do negocjacji pozostawiamy prowizję od pozyskanych środków. Wysokość wynagrodzenia zależna jest od doświadczenia i koncepcji działań zgłaszających się osób. Od osób zainteresowanych podjęciem współpracy oczekujemy przesłania:

  • informacji o sobie (może być w formie CV) i opis prowadzonych przez siebie dotychczasowych działań fundraisingowych
  • krótkich pomysłów na działania fundraisingowe, które mogłyby być realizowane w ramach naszej współpracy
  • wysokości i struktury oczekiwanego wynagrodzenia w 2020 r. (w tym wysokości prowizji od pozyskanych środków)

Zgłoszenia można przesyłać mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na zgłoszenia czekamy do 9 marca. Z wybranymi kandydatami i kandydatkami skontaktujemy się do 13 marca. Decyzję o wyborze podejmiemy do 23 marca. Współpracę rozpoczniemy od 1 kwietnia 2020 r

Adres korespondencyjny:
Związek Stowarzyszeń KONGRES RUCHÓW MIEJSKICH
80-236 Gdańsk, Aleja Grunwaldzka 5 
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Konto bankowe: 76 1600 1462 1887 8924 3000 0001
NIP: 779 246 16 30