Magdalena Jasińska

Magdalena Jasińska

Magdalena Jasińska

Animatorka kultury, teatrolożka, trenerka. Autorka  projektów społecznych i artystycznych. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Międzyuczelnianych Indywidualnych Studiów Humanistycznych „Artes Liberales”. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu komunikacji społecznej i PR w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu. Współpracuje z instytucjami kultury i organizacjami pozarządowymi. Pracuje w Fundacji STABILO jako ekspertka ds. konsultacji społecznych i szkoleń.

Kultura w dobie pandemii – wyzwania, strategie, inspiracje

07 marzec 2021

Kiedy rok temu wprowadzono w Polsce lockdown, nikt nie spodziewał się, że potrwa on dłużej niż 2 tygodnie. Wszyscy musieliśmy nauczyć się żyć z pandemią, jednak nie wszyscy tę próbę przetrwali. W szczególnie trudnej sytuacji znaleźli się artyści i instytucje kultury, przede wszystkim te, których działalność niemal w całości opierała się na bezpośrednim kontakcie z odbiorcą.

Adres korespondencyjny:
Związek Stowarzyszeń KONGRES RUCHÓW MIEJSKICH
80-236 Gdańsk, Aleja Grunwaldzka 5 
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Konto bankowe: 76 1600 1462 1887 8924 3000 0001
NIP: 779 246 16 30