Sylwia Widzisz-Pronobis

Sylwia Widzisz-Pronobis

Architektka i urbanistka, animatorka kultury, aktywistka miejska, stworzyła firmę doradczą Prooper i współprowadzi firmę projektową Pronobis Studio. Absolwentka kierunku Architektura i Urbanistyka na Politechnice Śląskiej; kierunku Trener treningu interpersonalnego – zaawansowane techniki trenerskie na SWPS; uczestniczka wielu szkoleń i kursów z zakresu Zrównoważonego Rozwoju Miast, Smart Cities, Design Thinking oraz Badań społecznych.  Doktorantka na Wydziale Architektury PŚ, badaczka metod partycypacyjnych i społecznego modelu inwestycyjnego. Członek zarządu Stow. Miasto dla Mieszkańców Bytom i zarządu KRM.

Kongres polityki miejskiej w Kielcach 14-16 listopada 2019 r.

23 listopad 2019

Zacznijmy od tego, że Kongres Polityki Miejskiej był fantastycznym wydarzeniem towarzyskim. Skupienie ekspertów miejskich z różnych środowisk sprawiło, że czas spędzony na Targach w Kielcach minął błyskawicznie. Może miałam takie wrażenie, bo byłam pochłonięta organizacją Sceny Partnerów dla Kongresu Ruchów Miejskich. Jednak wiele osób mówiło podobnie.

Adres korespondencyjny:
Związek Stowarzyszeń KONGRES RUCHÓW MIEJSKICH
80-236 Gdańsk, Aleja Grunwaldzka 5 
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Konto bankowe: 76 1600 1462 1887 8924 3000 0001
NIP: 779 246 16 30