Mapa IV KRM

31 sierpnia zakończył się nabór na IV KRM.
Gościć będziemy ponad 300 osób z 55 miast w Polsce, a także z Europy (Berlin/DE, Brest/FR, Bruksela/BE, Lwów/UA).
W Gorzowie pojawią się: mieszkańcy, aktywiści, przedstawicielie organizacji pozarządowych, samorządowcy i urzędnicy z Poznania, Warszawy, Łodzi, Słupska, Rybnika, Opola, Gdyni, Gdańska, Koszalina, Lublina oraz z Gorzowa Wlkp., a także z Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, naukowcy z uczelni w Poznaniu, Warszawie, Gdańsku, Kielcach, Krakowie, Szczecinie i Brukseli, przedstawiciele instytucji publicznych i mediów.
mapa miast IV KRMCieszymy się z ogromnego zainteresowania, dziękujemy za wszystkie zgłoszenia oraz propozycje tematów i problemów do poruszenia na Kongresie. Ułożyły się one w następujący programhttp://kongresruchowmiejskich.pl/program-iv-krm/ (może ulegać nieznacznym zmianom).
Otrzymaliśmy od Państwa wiele inspirujących i cennych propozycji do zaprezentowania w ramach Laboratorium Miast. Prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości – szukamy najlepszej formuły do zaprezentowania możliwie dużej liczby Waszych projektów i dobrych praktyk. Jak tylko ustalimy techniczne możliwości, odezwiemy się do z Państwa z zaproszeniem wybranych prezentacji na Laboratorium Miast.
Do zobaczenia w Gorzowie!