III Kongres Ruchów Miejskich w Białymstoku!

Zeszłoroczny, II KRM, zakończyliśmy postulatem, aby dalej działać decentralizacyjnie i aby kolejny zjazd również odbył się w mieście spoza „centrum”. Tym bardziej ucieszył fakt, że zgłosiła się ekipa z Białegostoku, pełna zapału i energii, chętna do organizacji III KRM. Propozycja wymagała szybkiego rozpatrzenia, które odbyło się w gronie zespołu moderatorów i koordynatorów zeszłorocznego Kongresu.

Niniejszym informujemy oficjalnie: III Kongres Ruchów Miejskich odbędzie się w Białymstoku w dniach 11-13 października 2013 r. 

W najbliższych dniach odbędzie się przekazanie Sekretariatu z Łodzi, czekajcie na dalsze informacje i przekazujcie wieści dalej!

Organizacje zaangażowane w Białymstoku: Fundacja M.I.A.S.T.O. BiałystokStowarzyszenie Kreatywne PodlasieFundacja Uniwersytetu w BiałymstokuStowarzyszenie Białostocka Przestrzeń PublicznaFundacja Laboratorium Badań i Działań Społecznych „SocLab”Wydział Architektury Politechniki BiałostockiejStowarzyszenie Nasze BojarykontrURBANISTARowerowy BiałystokKoło Naukowe Gospodarki Przestrzennej EBENEZERStowarzyszenie Aktywne OsiedleOpen Space PlazaEarth-Heart Budownictwo Naturalne.